Karrier / Jogi előadó / Jogtanácsos

Az InHold Zrt. a hazai piacon meghatározó szereppel bíró pénzügyi vállalkozás Jogi igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Jogi előadó / Jogtanácsos

Feladatok:

  • Jogi eljárások (különösen pénzkövetelést érvényesítő perek) kezdeményezésében közreműködés, azok figyelemmel kísérése, a szükséges dokumentációk előkészítése, bírósági tárgyaláson történő személyes megjelenés,
  • Beadványok előkészítése bíróságok és egyéb hatóságok felé,
  • Hagyatéki eljárások teljes körű kezelése, felügyelete (hitelezői igénybejelentéstől a jogerős hagyatéki végzés értelmezéséig, feldolgozásáig),
  • Panaszkezelési felelősi, fogyasztóvédelmi felelősi feladatok ellátása, Pénzügyi Békéltető Testület előtti képviselet,
  • Szerződések készítése, véleményezése,
  • Ügyfelek tájékoztatása az adósság rendezésének módjáról, következményekről, válaszlevelek készítése
  • Együttműködés a kollégákkal, társosztályokkal, partner ügyvédi irodákkal,
  • Jogi támogatás nyújtása.

Elvárások:

  • Felsőfokú jogi egyetemi végzettség,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel),
  • Megbízható, felelősségteljes személyiség,
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Eredményorientált szemlélet,
  • Csapatszellem.

Előnyben részesítünk:

  • Ügyfél-kapcsolattartási gyakorlat,
  • Panaszkezelésben szerzett tapasztalat,
  • Peres gyakorlat,
  • Követeléskezelésben szerzett tapasztalat,
  • Széleskörű és alapos polgári jogi ismeret.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Kiváló munkakörülmények,
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Tréningeken, továbbképzésen való részvétel lehetősége.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VI. kerület

A lenti űrlap kitöltésével tud jelentkezni a meghirdetett pozícióra.

A jelentkezések várható nagy számára tekintettel kizárólag azon jelentkezőknek jelzünk vissza, akiket az önéletrajzuk alapján kiválasztunk a személyes találkozóra.

Jelentkezési űrlap

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok feltöltése

Önéletrajz feltöltés (kötelező!)

Engedélyezett fájlformátumok: png, jpg, jpeg, pdf, doc, docx
Fájl(ok) mérete: {{total_filesize_filter("f1")}} / {{max_total_filesize}} MB

Motivációs levél feltöltés (opcionális)

Fájl(ok) mérete: {{total_filesize_filter("f2")}} / {{max_total_filesize}} MB

Referencia feltöltés (opcionális)

Fájl(ok) mérete: {{total_filesize_filter("f3")}} / {{max_total_filesize}} MB

Kísérőlevél (opcionális)

Fájl(ok) mérete: {{total_filesize_filter("f4")}} / {{max_total_filesize}} MB

Hozzájárulás adatkezeléshez

Tájékoztató megtekintése

Amennyiben nem járul hozzá a fenti adatkezeléshez, úgy az Ön által feltöltött adatokat, dokumentumokat Társaságunknak nem áll módjában kezelnie és tárolnia; így azok benyújtását a rendszer nem teszi lehetővé.